Myslíme aj na prírodu.

Jednoducho sme povedali nie,

je až neuveriteľné koľko je (s)potreba papiera pre jeden elektronický obchod, faktúry pre zákazníkov, návody, faktúry pre účtovníctvo a mnoho mnoho ďalšieho pre uľahčenie prevádzky na expedičnom stredisku.

Od prvopočiatku balíme balíčky do krabíc či už to sú škatule od topánok, od piva alebo teraz po Vianociach krabice od darčekov. Áno, aj Vám môže prísť balík s krabicou od stavebnice. Tovar vystláváme bublinkami, ktoré sa nám v sklade hromadia od prichádzajúcich balíkov od výrobcu. Pekne je skladujeme a používame kedykoľvek je potreba. Jednak je to ekologickejšie a jednak je to ekonomickejšie spôsob balenia. Jednokusovej balíčky sú stále potrebné baliť do bublinkových obálok, tie sú pre expedíciu najrýchlejší, najpohodlnejší a pre tovar najbezpečnejšie. Tu sa nemáme kam posunúť (zatiaľ).

A tak nastal čas sa zbaviť tlačených faktúr a návodov, väčšina z nás má prístup k zariadeniu, kam si môžeme faktúry ukladať. Ak ste predsa len človek, ktorý faktúru potrebuje tlačenú a nemá možnosť vytlačenia. Tak nám pri vyplňovaní objednávky napíšte do poznámky, aby sme Vám ju vytlačili. Dodatočné posielanie faktúry už nebude možné. Pri vrátení alebo reklamácii tovaru Vám postačí číslo faktúry alebo číslo objednávky, takže si napríklad toto číslo len opište na krabičku od tovaru alebo niekam do diára. Viac o reklamácii a vrátenie tovaru je ako vždy na konci strany nášho e-shopu.

S úctou k prírode, Váš tím Nabitabaterka.sk